Referencje

Dodaj

2 odpowiedzi na „Referencje

  • Justyna pisze:

    Rafał Golec jest osobą energiczną, elastyczna, komunikatywną oraz szybko i z dużą łatwością nawiązuje kontakty interpersonalne. Znakomicie odnajduje się w pracy z rożnego typu ludźmi. Jest osobą sumienną, godną zaufania i bardzo zaangażowaną w pracę, którą wykonuje.
    Ma on duże doświadczenie, a także głęboką wiedzę na temat różnego typu masażu. Rzadko się spotyka takiego terapeutę, który jest w stanie dostosować siłę i technikę do wrażliwości osoby oraz problemu, z jakim przychodzi mu się zmierzyć.
    Doceniam nie tylko zaangażowanie, kompetencję, stałe podnoszenie przez niego kwalifikacji, ale także elastyczność w umawianiu terminów oraz wygodę związaną z wizytami domowymi nawet w nagłych wypadkach. Z przyjemnością polecam Rafała osobom potrzebującym i po spotkaniach z nim zawsze wracają do mnie słowa podziękowania.

  • Katarzyna pisze:

    Profesjonalista. Wykonuje swoją pracę z zaangażowaniem i pasją, jest punktualny, kontaktowy, udziela wyczerpujących odpowiedzi na temat technik masażu, jakimi się zajmuje. Jest osobą uprzejmą, o wysokiej kulturze osobistej i dużym doświadczeniu w zawodzie. Zabiegi przynoszą oczekiwane rezultaty. Bez wahania polecam wszystkim osobom potrzebującym relaksu, jak i tym o bardziej złożonych problemach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>